Mobilny Tydzień 2.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 32 (95)

20 kwietnia 2015

W tym tygodniu przesłaliście ponad 1500 zdjęć! Wybór kilku najlepszych wcale nie był łatwy. Gratuluję tym, którym się powiodło, a pozostałych zachęcam do udziału w kolejnym Mobilnym Tygodniu.

Michał Koralewski

Przypominamy, że w akcji biorą udział wyłącznie autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia ubiegłego tygodnia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magda DJM (@mdjm_ibiza)

Przepiękny czarno-biały kadr z obłokiem płynącym za otwartym oknem jest według mnie najciekawszym zdjęciem 32. edycji Mobilnego Tygodnia. Fotografia przyciąga uwagę swoją nienaganną kompozycją i doskonałym zestawieniem tytułu z obrazem. Brawo!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monika Smolak (@monika_smolak)

To zdjęcie z powodzeniem mogłoby trafić na okładkę książki. Piękna nimfa, skrywająca swe oblicze w leśnym jeziorze, niczym Goplana, zakochana bez pamięci w mężczyźnie, który nie był jej pisany. Świetna opowieść zamknięta w kwadratowym kadrze o podwójnej ekspozycji.

 

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beata Zych (@beatazych)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Łukasz Walas (@lucoctober)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika St. Patrick (@wroclove.walker)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pawel Glowacki (@fotozielone)


Serdecznie dziękujemy za udział w naszym przeglądzie oraz gratulujemy autorom wyróżnionych prac! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Informacje o zasadach naszego, cotygodniowego konkursu znajdują się W TYM ARTYKULE. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) to: #mobilnytydzien33.

Zostaw komentarz

MENU: