fot.: djmon1que

Mobilny Tydzień 2.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 30 (93)

6 kwietnia 2015

Opiekunem 30. wydania Mobilnego Tygodnia 2.0 był Krzysztof Górny. Wybór zdjęć – jak zwykle – nie należał do prostych. Zgłosiliście około 1400 prac!

W ten wielkanocny poniedziałek życzymy Wam rodzinnego, mokrego śmigusa dyngusa, wielu wyszukanych kadrów, a także nieskończonego miejsca na karcie pamięci ;).

Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem (od dzisiaj obowiązuje #mobilnytydzien31) i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia ubiegłego tygodnia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Monika (@djmon1que)

Zdjęcie Moniki wygrało ten tydzień. Takie kadry, nic na to nie poradzę, bardzo lubię. Spasowany kwadrat, bohater w minimalu, jest głębia, jest to coś. Piękne centralne ujęcie.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pawel Glowacki (@fotozielone)

Nie wiem skąd Paweł wziął tego chłopca z walizkami, ale dla mnie jest historia, historia która buduje tę fotografię. Drzewo z tyłu, minimal, długa droga. Gratulacje!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paweł Magnus (@magnus___p)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Blazej Jelinski (@blazejjelinski)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @g3rzegorz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alek Małachowski (@hashtagalek)

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym przeglądzie oraz gratulujemy autorom wyróżnionych prac! Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Informacje o zasadach naszego, cotygodniowego konkursu znajdują się W TYM ARTYKULE. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) to: #mobilnytydzien31.

Zostaw komentarz

MENU: