fot.: dbieniu

Mobilny Tydzień 2.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 29 (92)

30 marca 2015

Tag #mobilnytydzien29 zgromadził ponad 1300 zdjęć! Opiekunem aktualnego przeglądu była Gosia Radziszewska i to ona właśnie stanęła przed trudnym zadaniem wyboru kilku zdjęć, które w jej subiektywnym odczuciu były najlepsze.

Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia ubiegłego tygodnia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Daniel (@dbieniu)

Piękne wykorzystanie kawałka architektury i przypadkowego przechodnia, a w dodatku całość idealnie wpasowuje się w ideę tagu: #peoplewalkingpastwalls. Szczególnie przykuwa uwagę mozaika fasady budynku, która niczym wielgachne piksele lub tajny kod matrixa opada w dół (od elementów jasnych do ciemnych), po to tylko by na samym dole ukazać nam starszą panią w uroczym różowym płaszczyku, który jak ulał pasuje do kolorystyki budynku:)  

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @mikroformat

Widok iście kosmiczny! Industrialny! Futurystyczny! Może to tunel do światów równoległych? Star Treck? Nie… to tylko warszawskie metro. Cud sam w sobie:) A samo zdjęcie? Wysoko kontrastowa konwersja czarno-biała i piękne linie wiodące! Poręcze ruchomych schodów i linie oświetlenia potęgują wrażenie przemieszczenia się ku górze, ku światłu, ku wyjściu z tego ciemnego, niepokojąco lśniącego tunelu…

Poniżej, pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Łuszcz (@k_luszcz)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Blazej Jelinski (@blazejjelinski)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika sabatinka (@sabatinka)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin Kosmowski (@cosmiczny)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Pyka (@mpyqa)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szymon Ślipko (@szymonslipko)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @g3rzegorz


Serdecznie dziękujemy za udział w naszym przeglądzie oraz gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Oczywiście zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Mobilnego Tygodnia. Informacje o zasadach naszego, cotygodniowego konkursu znajdują się W TYM ARTYKULE. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) to: #mobilnytydzien30.

Zostaw komentarz

MENU: