Mobilny Tydzień 2.0 – przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 26 (89)

9 marca 2015

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien26 zgromadził ponad 1200 zdjęć. Tym razem najciekawsze z nich wybierał Michał Szklanowski.

Przypominamy, że w akcji biorą udział autorskie fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie od poniedziałku do soboty w tygodniu, w którym został ogłoszony aktualny tag. Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu. Bylibyśmy wdzięczni, gdybyście w opisie zdjęcia podawali model użytego urządzenia (lub urządzeń).

Najlepsze zdjęcia

#blackandwhite #monochrome #iphoneonly #instablackandwhite #monoart #insta_bw #bnw_society #bw_lover #bw_photooftheday #photooftheday #instagood #bw_society #bw_crew #bwwednesday #insta_pick_bw #bwstyles_gf #monochromatic#noir #fineart_photobw #ig_captures #ig_shutterbugs #ig_cosmopolitan #iglifecz #igerscz #mobilnytydzien26 #euro_shots #shootermag #daily_photoz #great_capture #czgram

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wphotonick (@wphotonick)

Autoportret @wphotonick jest bardzo tajemniczy. Lekko rozmazany, mroczny. Burza czarnych – no właśnie – włosów czy gałęzi – czy jednego i drugiego. Utkwione w widzu spojrzenie, bardzo intensywne. No i uśmiech, a w zasadzie zaledwie cień uśmiechu. Ironiczny? Tajemniczy? Obiecujący? Tyle pytań budzi to zdjęcie i właśnie tą tajemniczością zwróciło moją uwagę.

"A moment's worth" ….I was so lucky to see in Charles Bridge in Prague. This stillness , silence… surrounded by whole this crowd there

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Basia (@basia_pro)

Zdjęcie Basi (@basia_pro) jest zupełnie inne. Zupełnie przypadkowo uchwycony wyjątkowy moment. Mały chłopiec klęczący do modlitwy. Widzimy tylko jego sylwetkę od tyłu. Nie widzimy jego twarzy. Kadr lekko rozmyty i mroczny – dający dużo do myślenia. O co prosi swojego Boga? Czy jest wesoły czy może rozpacza? Wiele brawa Basiu!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Pepe – el pescador jubilado … #ibiza_dailymoments

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magda DJM (@mdjm_ibiza)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magnus_Paweł (@magnus___p)

Desolation of witchcraft, pt. 2 #hut #ruins #wreck #devastation #debris #wreckage #abandoned #loves_abandoned #spooky #wooden #darkness #mobilephotography #mobilniopuszczone #mobilnytydzien26 #decay #sfx_decay #iseefaces #faceseverywhere

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin Kosmowski (@cosmiczny)

Maria

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Waldemar Błażej Nowak (@vollygda)

Streets of Warsaw. Street musician

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika mariuszj75 (@mariuszj75)

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej zabawie oraz gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Pamiętajcie: kolejna edycja MT 2.0 już trwa, a w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) obowiązującym tagiem jest #mobilnytydzien27. Informacje o zasadach konkursu znajdują się W TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: