Mobilny Tydzień 2.0 – przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 18 (81)

12 stycznia 2015

Kolejny Mobilny Tydzień już za nami. Wyboru najciekawszych zdjęć opatrzonych tagiem #mobilnytydzien18 dokonał Mateusz Jaszak.

Przypominamy, że w akcji biorą udział wyłącznie autorskie zdjęcia opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @bajntka

Przy pierwszym spojrzeniu na zdjęcie bajntki pomyślałem o sylwetce człowieka w oknie starego wagonu, jednak jest to cień rzucany na ścianę. Symetrycznie umiejscowione krawędzie cienia nadają głębi a umiejscowienie sylwetki wzdłuż prawej linii trójpodziału podręcznikowo wykorzystuje instynktowny sposób „odczytywania” obrazu.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @mikroformat

Pani Mikroformat wykorzystała parasol do stworzenia iluzji ochrony PKiNu przed deszczem. Całe szczęście, górna część budynku została zakryta przez mgłę, przez co fotografia ma szczególny wyraz. Gratuluję pomysłu i przemyślanej edycji zdjęcia.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adrian Werner (@adrianwerner)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @m.nahorna

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wphotonick (@wphotonick)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Damian Jóskowiak (@djoskowiak)

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym przeglądzie i gratulujemy autorom wyróżnionych fotografii. Informacje o zasadach akcji Mobilny Tydzień znajdują się W TYM ARTYKULE. Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) to #mobilnytydzien19.

Zostaw komentarz

MENU: