Mobilny Tydzień 2.0 — przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 13 (76)

8 grudnia 2014

Oto podsumowanie 13 edycji akcji Mobilny Tydzień 2.0. Zgłoszonych zostało ponad 700 zdjęć (wliczając te zgłoszone przed i po terminie), a ich przeglądu dokonał Rafał Piotrzkowski.

Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opublikowane na Instagramie i opatrzone specjalnym tagiem odpowiadającym konkretnemu tygodniowi; w obecnym obowiązuje tag #mobilnytydzien14. Zdjęcia do bieżącej edycji należy zgłaszać od poniedziałku 8 grudnia godziny 9:00 do soboty 13 grudnia godziny 20:00. Zgłaszane zdjęcie muszą być wykonane i edytowanie wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Oto najlepsze zdjęcia tej edycji:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @fotozielone

W powyższym zdjęciu podoba mi się kontrast między ledwo zarysowanymi sylwetkami zdjęć na drugim planie w porównaniu do masywu przewróconego, zapewne już spory czas temu, drzewa na piewrszym. Dodatkowo podkreślonym przez udaną obróbkę z dodanym filtrem ocieplającym. No i mam słabość do zdjęć lasu, bo jestem jego wielkim miłośnikiem.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Adamiak (@iamadamiak)

Klasyczny motyw schodów jednak w mniej oczywistym wydaniu. Może sprawia to kolorystyka zdjęcia, może to specyfika tej konkretnej klatki schodowej, a może dodatkowa obróbka. Nie wiem. Jednak dałem się nabrać, że to coś innego niż jest w rzeczywistości.

Wyróżnienia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika mateuszSAWICKI (@matnowy)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wojtek W. (@cloud_wear)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Piotrowicz (@sucz_ofc)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Rogowska (@im_parasolka)

Serdeczne dziękujemy za udział w zabawie, gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym przeglądzie, którego tag brzmi (małe przypomnienie) #mobilnytydzien14.

Informacje o zasadach konkursu znajdują się w tym artykule.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

MENU: