Dziwny portret, fot.: @marcinplezia

Mobilny Tydzień 2.0 – przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 12 (75)

1 grudnia 2014

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien12 zgromadził około 700 zdjęć. Te najciekawsze tym razem wybrał dla Was Adam Oczkoś.

Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem (od 1 do 6 grudnia będzie obowiązywał tag #mobilnytydzien13) i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tabletu.

Najlepsze zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika visual diary (@marcinplezia)

Największe wrażenie na mnie zrobiło zdjęcie Marcina (@marcinplezia) przedstawiające “dziwny” (jak sam autor napisał) portret. Zdjęcie posiada wyraźny motyw główny, a umiejętne wykorzystanie miejsca i sytuacji oraz narzędzi w postprodukcji nadaje mu ciekawy, tajemniczy efekt. Fotografia kojarzy mi się z jedną ze scen z filmu “Psychoza” Alfreda Hitchcocka.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Damian Kostka (@free3hands)

Drugą fotografią, którą chcę wyróżnić jest “Corner” Damiana (@free3hands). Zdjęcie charakteryzuje się bardzo ciekawym wykorzystaniem lampy ulicznej jako źródła światła przez co powstał wyraźny i rzucający się w oczy główny motyw zdjęcia. Dobra konwersja czarno biała nadaje postaci na zdjęciu tajemniczego i mrocznego charakteru.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ✖️Natasha Maria✖️ (@darknatya)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Women.Poland.Gdańsk.Samsung. (@figgowebb)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @fotozielone

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika J.A. Janczak (@jaxyl71)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @meo_periculo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @zlystarysierzant

Serdeczne dziękujemy za udział w naszej zabawie oraz gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć! Pamiętajcie: kolejna edycja MT 2.0 już trwa, a w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00) obowiązującym tagiem jest #mobilnytydzien13. Informacje o zasadach konkursu znajdują się W TYM ARTYKULE.

Zostaw komentarz

MENU: