Mobilny Tydzień 2.0 – przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 7 (70)

27 października 2014

W minionym tygodniu tag #mobilnytydzien7 zgromadził kilkaset zdjęć. Te najciekawsze wybrał dla Was w tym tygodniu Mateusz Jaszak.


Przypominamy, że w akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane wyłącznie za pomocą smartfona lub tableta.

Najlepsze zdjęcia:

Morskie oko. Tatry. #vzcopoland #vscocam #vsco #vscodaily #vscogood #vscophoto #vscoaward #vsco_hub #vscopure #vsconature #instagrampl #igerspoland #incredible_masterpiece #youmobile #justgoshoot #jesien #autumn #everydaypoland #ourPoland #mobilnytydzien7

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcin Plezia (@marcinplezia) Wł.

Kolorystyka i interesująca perspektywa sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok zdjęcia Marcina Plezi. Zestawienie kobiety z mężczyzną w odrębnych częściach okna tworzy dwie zupełnie inne historie opowiedziane jednym obrazem.

 

na wysokości #Warszawa #igerswarsaw #igerspoland #poland #polska #zlotetarasy #mobilnytydzien7 #bnw #bnw_magazine #blackandwhite Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika a?sztuka (@asztuka) Wł.

Czerń i biel redukują formę i uwydatniają znaczenie treści. Tego zabiegu dokonał @asztuka, kóry opowiada historię opierając kompozycję zdjęcia na metalowych złączach szklistego dachu Złotych Tarasów. Gratulacje!

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

autumn in Barcelona☀️ • #busystranger #makebikeportraits #barcelona #larambladelmar #vscospain #vscocam #vscobarcelona #portvell #mobilnytydzien7

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @mikohp Wł.

chcieliśmy być jak @magnus___p, ale wyszło jak zwykle ;)) #mobilnytydzien7 #mobilnyplener Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ally (@ala_wu) Wł.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Stoińska (@dziewczynkazzapalkami) Wł.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna (@kaszym) Wł.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym przeglądzie i gratulujemy autorom wyróżnionych zdjęć. Jesień za pasem, zatem zachęcamy do dalszego udziału w Mobilnym Tygodniu.

Informacje o zasadach akcji Mobilny Tydzień znajdują się W TYM ARTYKULE.

Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00): #mobilnytydzien8.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

MENU: