Mobilny Tydzień 2.0 – przegląd zdjęć tygodnia, odsłona 5 (68)

13 października 2014

W zeszłym tygodniu obowiązywał tag #mobilnytydzien5, autorem przeglądu jest Adam Oczkoś. W akcji biorą udział fotografie opatrzone odpowiednim tagiem i opublikowane na Instagramie w terminie: od poniedziałku (g. 9:00) do soboty (g. 20:00). Oczywiście fotografie muszą być wykonane i edytowane za pomocą smartfona.

Ta odsłona akcji Mobilny Tydzień 2.0 (68. w ogóle) zgromadziła ponad 700 zdjęć. Wybrałem osiem fotografii, które zrobiły na mnie największe wrażenie.

Najlepsze zdjęcia:

Wczytywanie

Biesy i czad! /Czerwony szlak: Ustrzyki Górne-Wołosate przez Tarnicę, Halicz, Rozsypaniec. #Bieszczady #Góry #Poland #Polska #igerspoland #igers #vscopoland #vzcocam #vzcopoland #lubiepolske #grupamobilni #ig_wildplace #worldcaptures #shotaward

Zobacz w Instagramie

Najbardziej spodobała mi się fotografia wykonana przez Krzysztofa Gębarowskiego (@lyszka), która kojarzy mi się z zabawami z dzieciństwa. Na tym czarno-białym zdjęciu bardzo dobrze uchwycona została chwila beztroskiej zabawy dziecka na tle tajemniczych Bieszczad. Zdjęcie cechuje wyraźny i rzucający się w oczy motyw główny. Nie ma wątpliwości, co jest motywem a co tłem. Zdjęcie opowiada pewną historię i to jest właśnie to, co sprawia, że uznałem je za najlepsze.  

Wczytywanie

 

#streetmusic #street #streetphoto #streetphotography #streetartinpoland #warszawa #warsaw #waszawawa #igerspoland #poland #polska #igerswarsaw #instagrampl #photooftheday #loves_poland #czb #bw #blacknwhite #blackwhite #bnw #bnwmood #igersbnw #mobilnytydzien5 #mobilephotography Zobacz w Instagramie

Drugą fotografię, której autorem jest Robert Jesionek (@robertjesionek) również cechuje historia. Zaganiana Warszawa, ludzie idący lub wracający z pracy. Wszyscy słyszą dźwięki saksofonu ale nikt nie zwraca uwagi na mężczyznę przy stacji metra. Zdjęcie posiada wyraźny motyw główny, a wykorzystanie tekstury nadaje mu ciekawy efekt zniszczonej fotografii.

Pozostałe wyróżnione zdjęcia:

Wczytywanie

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

 

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

 

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

Zobacz w Instagramie

Wczytywanie

 

Zobacz w Instagramie

 

Serdecznie gratuluję wszystkim autorom wyróżnionych zdjęć i zachęcam do dalszego udziału w Mobilnym Tygodniu.

Informacje o zasadach akcji Mobilny Tydzień znajdują się W TYM ARTYKULE.

Tag obowiązujący w tym tygodniu (od poniedziałku, g. 9:00 do soboty, g. 20:00): #mobilnytydzien6

Zostaw komentarz

MENU: