Infinity sea, fot.: konwaliowy

Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (63)

4 sierpnia 2014

Witajcie!

Tematem tej edycji Mobilnego tygodnia były wakacje, a zdjęcia do podsumowania wybrał Łukasz Gurbiel (sollyth):

Zdjęć do przeglądnięcia było jak zwykle sporo – także tych o tematyce urlopowo-wakacyjnej. Jednakże szukałem czegoś więcej, niźli tylko ujęć typowo pamiątkowych do rodzinnego albumu. Takich kadrów nie było już tak dużo, ale mimo wszystko udało mi się znaleźć kilka do mnie trafiających. Mam jednak wrażenie, że dla większości wybranych przeze mnie zdjęć bardziej pasującym tematem byłaby podróż. No i te zdjęcia są przeważnie jakieś takie mało radosne, jak na wakacyjną tematykę. Ale to już pewnie kwestia mojego nastroju (choć ten wydaje mi się być raczej niezły)  lub po prostu gustu… :)Oprócz zdjęć „wakacyjnych” wpadło mi w oko też kilka innych. Spodobały mi się zwłaszcza zdjęcia makro autorstwa _bartholomeva,a także zdjęcie z Filharmonii Luksemburskiej:

W imieniu całej grupy Mobilnych dziękuję za wszystkie zgłoszone prace!

Łukasz Gurbiel (sollyth)

Jak z pewnością zauważyliście zdecydowanie zmalała w letnich tygodniach nasza – jako grupy – aktywność. Jest to w dużej części spowodowane okresem urlopowym – postanowiliśmy trochę odpocząć od sieci, nabrać sił przed jesienią! Planujemy też od września pewną reorganizację w naszych strukturach, zmienią się również zasady niektórych prowadzonych przez nas akcji, mamy także pomysły na całkiem nowe. Zmiany dotkną też Mobilnego tygodnia! Prawdopodobnie – ale to oczywiście jeszcze ogłosimy oficjalnie – pojawi się osobny hashtag dla każdej kolejnej edycji Mobilnego tygodnia. Jesteśmy zdania, że takie posunięcie ograniczy w dużym stopniu pojawianie się przypadkowych zdjęć w naszej zabawie. Tag #mobilnytydzien stał się bardzo popularny w polskiej części Instagramu i mamy wrażenie, że zaczął być stosowany przez część użytkowników zupełnie automatycznie – do oznaczania wszelkich zdjęć, nawet tych kompletnie nie mających nic wspólnego z fotografią artystyczną.

W związku z powyższym postanowiliśmy wstrzymać do końca sierpnia przeglądy Mobilnego tygodnia! Nie gniewajcie się – mamy nadzieję, że przyszła formuła będzie sprawdzała się jeszcze lepiej, niż obecna!

 

Zostaw komentarz

MENU: