Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (56)

16 czerwca 2014

Aktualnym przeglądem najciekawszych zdjęć tygodnia zajmował się Mateusz Jaszak, który na Waszych zdjęciach szukał turystów. Ustalony temat okazał się sporym wyzwaniem i większość zdjęć opatrzonych tagiem #mobilnytydzien nie była związana z tematem, jednak @feelbeats_ oraz @suzannenovaque zdali egzamin na szóstkę. Czekamy na więcej zdjęć z dziedziny fotografii ulicznej. Możecie skorzystać z naszych rad, które znajdziecie na Forum.

A to zdjęcia wybrane przez Mateusza:

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przypominamy, że do „Mobilnego tygodnia” możecie zgłaszać wyłącznie zdjęcia zrobione telefonem lub tabletem, edytowane również tylko na takich urządzeniach.

Kolejnym Przeglądem ponownie zajmie się Mateusz Jaszak. W tym tygodniu tematem przewodnik jest biblioteka. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00.

Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna w serwisie Flickr lub wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien.

Jeden komentarz

  1. […] tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (39) Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (47) Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (56) #mobilniopuszczone — wybór zdjęć od maja do września „Zobacz więcej przez telefon” (I […]

Zostaw komentarz

MENU: