Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (54)

2 czerwca 2014

Wybierając temat przewodni Mobilnego Tygodnia, miałem niezłą zagwozdkę. Wszystkie „popularne” tematy już poszły, więc trzeba było wymyśleć coś bardziej oryginalnego. Wreszcie zdecydowałem się na temat, dzięki któremu zacząłem w ogóle przygodę z Instagramem. Moje pierwsze zdjęcie, która umieściłem, uczestniczyło w konkursie instagramowego projektu weekendowego (Weekend Hashtag Project) pt. „Looking up”. Pomyślałem, że to niezły pomysł i można by go u nas powtórzyć. Ileż to razy widzimy ludzi na ulicy, zabieganych przygiętych swoimi obowiązkami i napiętym kalendarzem. A gdyby zamiast patrzec w ziemię, popatrzyli do góry? Może zobaczą tam zupełnie inny świat…

Wyróżnione prace to tylko fragment całego mnóstwa świetnych zdjęć, jakie otagowaliście za pomocą taga mobilnytydzien. Niemniej jednak trzeba było dokonać wyboru, więc oto one. Witajcie w świecie fantazji, tam gdzie niemożliwe staje się możliwe.

Michał Szklanowski

Mobilny Tydzień „Patrząc w górę”, oto wyróżnione prace, bez szczególnego porządku:

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przypominamy, że do „Mobilnego tygodnia” możecie zgłaszać wyłącznie zdjęcia zrobione telefonem lub tabletem, edytowane również tylko na takich urządzeniach.

Kolejnym Przeglądem zajmie się Adam Oczkoś. Temat przewodni: „Woda”. Adam objaśnia szerzej swój temat na Forum Mobilnych. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00.

Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna w serwisie Flickr lub wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien.

Zostaw komentarz

MENU: