Zobacz więcej przez telefon

Ostatnie trzy dni na udział w konkursie „Zobacz więcej przez telefon”!

29 maja 2014

Już tylko do końca tego miesiąca można zgłaszać zdjęcia do konkursu fotografii mobilnej pt. „Zobacz więcej przez telefon”. To z całą pewnością największy konkurs tego typu fotografii w Polsce. Warto wziąć w nim udział nie tylko z powodu atrakcyjnych nagród (iPad mini, zestawy olloclip, baterie Mophie, nagrody pieniężne), ale także ze względu na możliwość pokazania swojego zdjęcia na wystawie pokonkursowej, która zostanie zaprezentowana m.in. w Poznan City Center.

Przypominamy, że konkurs adresowany jest tylko do miłośników fotografii mobilnej, więc zgłaszane zdjęcia muszą być wykonane za pomocą telefonu komórkowego, smartfonu lub tabletu (iPod i inne urządzenia tego typu także mogą być). Startować możecie aż w siedmiu kategoriach:

Krajobraz

Natura

Architektura, miasto

Ludzie/Portrety

Makrofotografia

Abstrakcja

Kategoria specjalna „Zobacz więcej” (dowolna interpretacja hasła)

Ale uwaga — jeden uczestnik może zgłosić do konkursu najwyżej 5 zdjęć. Zdjęcia można edytować, tworzyć fotomontaże i kolaże, ale cały proces tworzenia ostatecznego wyglądu zdjęcia musi odbywać się na telefonie komórkowym (smartfonie, tablecie). Wykorzystanie innego aparatu fotograficznego, poza tym w telefonie komórkowym, oraz edycja zdjęcia na komputerze oznaczają natychmiastową dyskwalifikację fotografii.

Nadesłane prace oceniane będą przez pięcioosobowe jury, złożone z przedstawicieli Wydziału Rozwoju i Promocji gminy Czerwonak, ośrodka kultury Sokół w Czerwonaku oraz członków grupy „Mobilni” (Gosia i Michał), ze szczególnym uwzględnieniem jakości przesłanego zdjęcia, walorów estetycznych, adekwatności kategorii i spełnionych warunków, szczegółowo opisanych w załączonym regulaminie.

Drodzy uczestnicy konkursu – BARDZO PROSIMY o zapoznanie się z regulaminem, w którym jest dokładnie napisane w jaki sposób należy zgłaszać konkursowe zdjęcia. Zdjęcia przesyłane mailowo, publikowane na naszej Facebookowej stronie itp. NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ. Jedynym kanałem zgłaszania zdjęć jest Instagram.

————————————-

Organizatorami konkursu „Zobacz więcej przez telefon” jest Gmina Czerwonak oraz Grupa Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni” (czyli my :) ).

Serdecznie dziękujemy firmom Alstor, iCorner i Olloclip za zasponsorowanie nagród.

Patronat medialny objęły: Radio Merkury, Radio Emaus, epoznan.pl, telewizja WTK oraz portale fotograficzne Świat Obrazu i Fotoblogia.pl.

————————————-

Ważne daty:

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń: 31.05

Kontakt organizatorów z wyróżnionymi uczestnikami: 13–19.06

Ogłoszenie wyników: druga połowa czerwca 2014 r.

Wręczenie nagród: 28.06

————————————-

Plakat konkursu Zobacz więcej przez telefon, II edycja

Zostaw komentarz

MENU: