Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (51)

12 maja 2014

Kolejna edycja „Mobilnego tygodnia” za nami. Tym razem tematem było „Drzewo – bohater”. Dokładniej chodziło mi o zdjęcie drzewa pojedynczego lub w niewielkiej grupie, wyróżnione przez fotografującego z otoczenia, ale nadal z nim w połączeniu. Prac było sporo (jak zwykle zresztą) i trudno było wybrać te najciekawsze. Jakoś mi się to jednak udało.

[ Za MT51 odpowiedzialny jest Widmowy. ]

I jeszcze kilka wyróżnień spoza tematu wiodącego.

Tymczasem kurator MT52 (Dr. Pajchiwo) proponuje Wam zajęcie się ruchem. Oto jego temat i tego co o nim napisał: Ruch. Zdawać by się mogło, że nie należy do świata fotografii – jest domeną filmu, który rejestruje go i oddaje dosłownie… Paradoksalnie właśnie dlatego ruch jest tak fotogeniczny – decyduje brak dosłowności. W 52. edycji Mobilnego Tygodnia będziemy polować na ruch i jego przejawy, na obiekty w ruchu – a zatem panoramujcie, rozmywajcie, zamrażajcie! Efekty możecie publikować od teraz do następnej soboty, do godziny 23:59 i tak jak zawsze – na IG i Flickr. Szczegóły przedstawiamy na http://grupamobilni.pl.
Udanych łowów!

Aha, i pamiętajcie, że do „Mobilnego tygodnia” możecie zgłaszać zdjęcia zrobione telefonem lub tabletem edytowane również tylko i wyłącznie na takich urządzeniach.

Zostaw komentarz

MENU: