Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (50)

5 maja 2014

Autor podsumowania: Adam Oczkoś

“Kolor jest wszystkim, lecz czerń i biel są czymś więcej” – Dominic Rouse

W tym tygodniu motywem przewodnim zdjęć zgłoszonych do „Mobilnego tygodnia” była fotografia czarno-biała. W waszych zdjęciach poszukiwałem takich elementów jak kształty, wzory, faktury, światło i emocje. Poniżej zobaczycie fotografie, w których te elementy w połączeniu z czernią, bielą i odcieniami szarości stworzyły bardzo ciekawe, wyróżniające się kompozycje.
Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przeglądem kolejnej — 51. edycji „Mobilnego tygodnia” będzie zajmował się Rafał Piotrzkowski, a motywem przewodnim przeglądu będzie „Drzewo – bohater” (chodzi o drzewo pojedyncze lub w niewielkiej grupie, wyróżnione przez fotografującego z otoczenia, ale nadal z nim w połączeniu). Najciekawsze zdjęcia opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00. Przypominamy — jeśli nie czujecie się pewnie w zaproponowanej przez nas tematyce, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien inne zdjęcia, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych fotografii tygodnia.

Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna w serwisie Flickr lub wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

Zostaw komentarz

MENU: