Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (49)

28 kwietnia 2014

Autor podsumowania: Michał Koralewski

„Na cienie trzeba uważać. Bo inaczej mogą wyrosnąć im zęby. Naprawdę mogą. A czasem, kiedy chcesz zapalić światło, żeby je odpędzić nagle okazuje się, że nie ma prądu…”

Tak w jednej ze swoich książek napisał Stephen King. Cienie, niedopowiedzenia i gra świateł sprawiają, że nasza wyobraźnia zaczyna pracować na pełnych obrotach. Cień jest jak próżnia, więc nasza wyobraźnia próbuje natychmiast wypełnić go jakimś obrazem – wspomnieniem z dzieciństwa, marzeniem sennym, a czasem wizerunkiem czegoś, o czym dawno chcieliśmy zapomnieć, czegoś co wychodzi spod łóżka, gdy tylko zamykamy oczy…

 

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przeglądem kolejnej — 50. edycji „Mobilnego tygodnia” będzie zajmował się Adam Oczkoś, a motywem przewodnim przeglądu będzie fotografia czarno-biała. Najciekawsze czarno-białe zdjęcia opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00. Przypominamy — jeśli nie czujecie się pewnie w zaproponowanej przez nas tematyce, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien inne zdjęcia, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych fotografii tygodnia.
Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

 

 

Zostaw komentarz

MENU: