Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (48)

21 kwietnia 2014

Autor: Michał Szklanowski

48. Mobilny tydzień za nami. Tym razem podjęliśmy pasujący do pory roku i Wielkanocy temat „Wiosna”. Jak zwykle, obok wiosennych fotek prześlizgnęły się także te o innej tematyce, ale moderator nie mógł się oprzeć ich wyborowi.

Za kreatywne zwinięcie wiosennego listka za pomocą efektu Tiny Planet.

Za piękne kwiaty i jeszcze piękniejsze cienie.

Za uzmysłowienie, że opylając drzewa można też rozmawiać przez smartfon, albo robić nim zdjęcia :)

Za śliczną rodzinkę bocianów polujących na żaby.

Za udowodnienie, że selfie wcale nie muszą być nudne i nieciekawe.

Za perfekcyjny, wyrazisty portret.

Za pełne kolorów makro i brak strachu przed żądłem fotografowanej pszczółki.

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przeglądem kolejnej — 49. edycji „Mobilnego tygodnia” będzie zajmował się Michał Koralewski, a motywem przewodnim przeglądu będą „Cienie wokół nas”. Najciekawsze ‚cieniste’ zdjęcia opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00. Przypominamy — jeśli nie czujecie się pewnie w zaproponowanej przez nas tematyce, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien inne zdjęcia, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych fotografii tygodnia.
Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

Zostaw komentarz

MENU: