Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (47)

14 kwietnia 2014

Autor: Gosia Radziszewska

47. Mobilny tydzień za nami. Już rozumiem o co chodziło kolegom Mobilnym z tzw. klęską urodzaju! Tyle pięknych fotografii i choć nie wszystkie wpisują się w temat przewodni – “Kałużografię i odbicia”, to nie sposób pominąć je w naszym przeglądzie!

Nie mam pojęcia jak ten samochód się tam znalazł:)

MIłe refleksje po Mobilny Plenerze:

Odbicia i klisze z których będą odbitki:

Pole, drzewo i pole – takie nie wprost odbicie, a jednak ja to czuję…

Wyróżnienie za nietypowe przedstawienie typowych zabytków:

Nie mogłam się powstrzymać, przecież te trawy wyrastają z chmur!

Za magiczną podróż do Piórkolandii!

Za wiatr we włosach!

Za nieoczekiwaną symetrię:

Za spontaniczność:

Wspierając samotność tego drzewa w centrum miasta:

Bo każdy chciałby się zagubić w tajemniczym ogrodzie (ponownie w centrum miasta!);

Aż czuje się wakacje!

Dziękuję za emocje uchwycone w tym kadrze:

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przeglądem kolejnej — 48. edycji „Mobilnego tygodnia” będzie zajmował się Michał Szklanowski, a motywem przewodnim przeglądu będzie „Wiosna”. Najciekawsze wiosenne zdjęcia opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00. Przypominamy — jeśli nie czujecie się pewnie w zaproponowanej przez nas tematyce, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien inne zdjęcia, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych fotografii tygodnia.
Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

komentarze 2

  1. […] poinformować , że jedno z moich zdjęć zostało dziś wyróżnione w cotygodniowym zestawieniu Mobilnego Tygodnia. Wyróżnione zdjęcie to zakleszczona ciężarówka pod wiaduktem czyli instalacja Galerii […]

  2. […] Mobilni Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (39) Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (47) Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (56) #mobilniopuszczone — wybór zdjęć od maja […]

Zostaw komentarz

MENU: