Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (46)

7 kwietnia 2014

W dzisiejszych wyróżnionych zdjęciach dominuje miasto, a w szczególności  jego piękna architektura. Tym razem zdjęcia wybierał Krzysztof Górny, wielki miłośnik urban exploration, toteż wśród wybranych zdjęć nie mogło zabraknąć tych zrobionych w różnych opuszczonych i zapomnianych miejscach.

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przeglądem kolejnej — 47. edycji „Mobilnego tygodnia” będzie zajmowała się Gosia Radziszewska, a motywem przewodnim przeglądu będzie „kałużografia”. Najciekawsze zdjęcia z odbiciami w kałużach (i nie tylko) opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00. Przypominamy — jeśli nie czujecie się pewnie w zaproponowanej przez nas tematyce, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien inne zdjęcia, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych fotografii tygodnia.

Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

Zostaw komentarz

MENU: