Forum Mobilnych – ruszamy!

23 kwietnia 2014

Z największą przyjemnością zapraszamy Was do nowo otwartego forum entuzjastów fotografii mobilnej „Forum Mobilnych”.
Forum jest dostępne od dzisiaj pod adresem: http://forum.grupamobilni.pl, więc nie czekajcie, tylko zarejestrujcie się i zacznijcie uczestniczyć w mobilnych dyskusjach.

Już od pewnego czasu nosiliśmy się z zamiarem założenia forum. Pytali o nie znajomi mobilni fotografowie, pytały o nie nowo poznane osoby z mediów społecznościowych. W końcu pomysł dojrzał, i po kilku dniach konfiguracji i walki z opornych oprogramowaniem, oto jest: pierwsze w Polsce forum poświęcone wyłącznie fotografii mobilnej. To forum jest dla Was i mamy nadzieję, że pomożecie nam je prowadzić i rozwijać.

Na forum możecie także spotkać najbardziej znanych (i obsypanych międzynarodowymi wyróżnieniami) polskich fotografów mobilnych i podpytać ich o szczegóły ich sukcesu oraz techniki fotografowania oraz post-produkcji.

forum_zrzut

W forum znajdziecie następujące działy:

 • Ogłoszenia i informacje – tutaj będziemy Was informować o ważnych sprawach związanych z forum i jego działalnością. Tutaj też znajduje się regulamin forum, o którego przestrzeganie prosimy.
 • Wasze sugestie dotyczące forum Mobilnych – tutaj prosimy o wszelkie pomysły i sugestie związane z rozwojem forum.
 • Sprzęt i akcesoria – tutaj dyskutujemy o smartfonach, soczewkach, statywach i innych akcesoriach.
 • Techniki fotografowania – tutaj dyskutujemy o tym, jak robić dobre zdjęcia, niezależnie od używanego sprzętu.
 • Oprogramowanie i edycja zdjęć – raj dla zwolenników apek. Nasza cyfrowa ciemnia czyli czego używać i jak używać, żeby otrzymać żądany efekt.
 • Społeczności – to dział prowadzony (mamy nadzieję) przez Was – lokalne społeczności Instagramerów i EyeEm.
 • Pochwal się swoją galerią – dział w którym witamy się z nowym użytkownikami i prosimy o dzielenie się Waszymi fotkami i galeriami
 • Na luzie – wszystkie inne informacje o fotografii mobilnej, które nie załapały się do żadnego z powyższych działów

Jeszcze raz przypomnimy adres: http://forum.grupamobilni.pl i zapraszamy do dyskusji na wszystkie tematy związane z fotografią mobilną.
Podzielcie się tym linkiem ze znajomymi fotografami i zaproście ich także!

Z naszego forum można także korzystać mobilnie, instalując jedną z aplikacji, umożliwiających dostęp do forum opartym na phpBB3. My korzystamy z bezpłatnego Tapatalk, który sprawdza się znakomicie, pozwalając na bieżąco monitorować nieprzeczytane posty i powiadamiając o wiadomościach prywatnych. No i przede wszystkim – jest dostępny na różnych systemach:  iOSAndroidWindows Phone | Windows 8

Do zobaczenia na forum!

Grupa Mobilni

Jeden komentarz

 1. mk pisze:

  Oby tak dalej. Interesująca rzecz to na pewno pokrowce wodoodporne na smartfony.

Zostaw komentarz

MENU: