Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (43)

17 marca 2014

Oto zdjęcia wyróżnione w 43. przeglądzie „Mobilny tydzień” (motyw przewodni – ARCHITEKTURA MIEJSKA, przegląd przygotowany przez Rafała Piotrzkowskiego):

Na koniec dwa wyróżnienia dla prac spoza tematyki architektonicznej.

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przeglądem kolejnej, 44-ej edycji „Mobilnego tygodnia”, będzie zajmował się Wojtek Papaj, a motywem przewodnim przeglądu będzie abstrakcja – ta generowana w aplikacjach, jak i ta dostrzegana wokół nas. Najciekawsze zdjęcia wpisujące się w tą tematykę opublikujemy w następny poniedziałek o godzinie 9:00. Przypominamy – jeśli nie czujecie się pewnie w zaproponowanej przez nas tematyce, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien inne zdjęcia, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych zdjęć tygodnia.

Zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

 

Tagi: ,

Zostaw komentarz

MENU: