Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (41)

3 marca 2014

W tym tygodniu zamieściliście około 1230 zdjęć opatrzonych tagiem #mobilnytydzien w Instagramie oraz w grupie Polska Fotografia Mobilna w serwisie Flickr. Przeglądu najciekawszych zdjęć dokonał Adam Oczkoś, który wytypował dziesięć najbardziej wyróżniających się zdjęć reprezentujących różne techniki i kategorie fotografii mobilnej.

UWAGA! Od 42. Mobilnego tygodnia wprowadzamy na próbę małą zmianę: określenie z góry motywu przewodniego, według którego będziemy wybierali najciekawsze zdjęcia tygodnia. Do najbliższej soboty włącznie macie więc czas na spróbowanie swoich sił w fotografii portretowej. Najciekawsze zdjęcia portretowe opublikujemy w 42. przeglądzie Mobilny tydzień. Jeśli jednak nie czujecie się pewnie w takiej fotografii, nadal możecie opisywać tagiem #mobilnytydzien zdjęcia o innej tematyce, tak jak do tej pory. One także mają szansę zostać wybrane do kolekcji najlepszych zdjęć tygodnia.

A oto zdjęcia wyróżnione w 41 tygodniu:


Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

Przypominamy, że zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny Tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

Zostaw komentarz

MENU: