Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (39)

17 lutego 2014

Szanowna Redakcjo!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zgodę na nazywanie rzeczy po imieniu: selekcja prac w ramach akcji Mobilny Tydzień zakrawa na znęcanie się nad moderatorem. I to raczej ze szczególnym okrucieństwem. Oddzielanie bardzo dobrych technicznie, wyrazistych formalnie i emocjonalnie, a nieraz i wyróżniających się oryginalnością spojrzenia zdjęć od innych bardzo dobrych technicznie, wyrazistych formalnie i emocjonalnie, a nieraz i wyróżniających się oryginalnością spojrzenia zdjęć — staje się czynnością w coraz większej mierze obarczającą psychikę selekcjonera. Niniejszym, w związku ze wzrostem zagrożenia schizofrenią proszę o podwyżkę.

Z poważaniem — Wojtek Papaj (aka Napoleon Bonaparte), selekcjoner 39 Mobilnego Tygodnia

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Przypominamy, że zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien. Uwaga — pamiętajcie, że w akcji Mobilny Tydzień wyróżniamy TYLKO zdjęcia zrobione i edytowane za pomocą telefonu komórkowego (prosimy nie przesyłać zdjęć z aparatów kompaktowych, lustrzanek itp. oraz zdjęć edytowanych na komputerze).

Jeden komentarz

  1. […] Mobilni Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (39) Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (47) Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia […]

Zostaw komentarz

MENU: