Processed with VSCOcam with lv01 preset

Konkurs fotograficzny o Wielkopolsce

29 stycznia 2014

Zanim ogłosimy wielki ogólnopolski konkurs fotografii mobilnej (co nastąpi w pierwszych tygodniach lutego), mamy dla Was propozycję na rozgrzewkę: portal regionalny wielkopolska-country.pl organizuje konkurs fotograficzny na najlepszą zimową fotografię wykonaną aparatem komórkowym na terenie Wielkopolski. Zdjęcia do konkursu należy zamieścić na Instagramie i opatrzyć je tagiem #wielkopolska_country_konkurs1 . Zdjęcia oczywiście muszą być wykonane telefonem komórkowym (smartfonem, tabletem) i muszą przedstawiać zimę w wielkopolskiej wsi lub na przedmieściach (pejzaż, architektura , człowiek lub zwierzęta w zimowej scenerii). O szczegółach przeczytacie w regulaminie, który zamieszczamy poniżej. Na udział w zabawie macie czas do 28 lutego, ale już teraz warto wyjść ze smartfonem w poszukiwaniu najlepszego zimowego kadru (tym bardziej, że nie wiadomo jak długo utrzyma się śnieg, który spadł dzisiejszej nocy).

Przy okazji wszystkim Wielkopolanom (i nie tylko!) polecamy portal wielkopolska-country.pl, na którym znajdziecie ciekawe informacje o tej pięknej i często nieznanej nawet mieszkańcom krainie, jaką jest Wielkopolska.

Szczegóły konkursu i regulamin:

Termin zgłaszania prac: do 28 lutego 2014 r. (można zgłaszać zdjęcia opublikowane w Instagramie przed ogłoszeniem konkursu).
Wyniki Konkursu będą ogłoszone: 13 marca 2014 r.
Sponsorem nagród jest firma Instadruk.

Pierwsze miejsce — nagroda w postaci bezpłatnych wydruków w firmie Instadruk - pakiet 32 memoprintów czyli zdjęć w formacie 7 x 8,5 cm z możliwością nadania dowolnego podpisu (data, miejsce wykonania zdjęcia, cytat itp.)
Drugie i trzecie miejsce — nagroda w postaci jednorazowego rabatu 50% na jeden wybrany pakiet wydruków na instadruk.pl (kwadraty, memoprinty, miniprinty lub gra memo).

Jury konkursu:
Michał Koralewski — wielki entuzjasta i propagator fotografii mobilnej, inicjator powstania Grupy Mobilni, laureat nagrody i wyróżnień w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii mobilnej na świecie Mobile Photo Awards.
Izabela Wielicka — autorka książek dla dzieci, regionalistka, pomysłodawca i redaktor portalu wielkopolska-country.pl

Regulamin konkursu
1. W Konkursie „Wielkopolska zima za miastem” może wziąć każda osoba pełnoletnia, niezależnie od miejsca zamieszkania.
2. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Do Konkursu można zgłaszać jedynie prace przygotowane samodzielnie, których autorem jest osoba zgłaszająca fotografie.
3. Zdjęcia zgłoszone do Konkursu muszą być wykonane telefonem komórkowym w Wielkopolsce — na wsi lub przedmieściach.
4. Tematem zdjęć konkursowych może być: pejzaż, architektura , człowiek lub zwierzęta w zimowej scenerii.
5. Każde zgłoszone do Konkursu zdjęcie powinno być opisane. Opis powinien zawierać tytuł zdjęcia oraz informację o tym, w jakiej miejscowości zostało wykonane.
6. Każda z osób biorących udział w Konkursie może zgłosić dowolną liczbę zdjęć.
7. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
8. Uczestnik Konkursu poprzez udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu związanym z realizacją Konkursu. Informacje dotyczące Uczestników mogą być przekazane do Urzędu Skarbowego, kurierowi oraz innym uprawnionym organom, na podstawie odpowiednich przepisów prawa. Podanie danych osobowych przez zwycięzców Konkursu jest niezbędne w celu otrzymania nagrody w Konkursie.
9. Uczestnik wyraża zgodę na publikacje jego prac na łamach strony www.wielkopolska-country.pl, www.grupamobilni.pl oraz w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter i w innych mediach, które opublikują informację o Konkursie.
10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za nieprzestrzeganie przez Uczestników postanowień regulaminu, w szczególności jeżeli tematyka zdjęcia będzie naruszać prawa osób trzecich, będzie sprzeczna z dobrymi obyczajami, albo w jakikolwiek inny sposób będzie naruszała przepisy prawa.
11. Uczestnik Konkursu wysyłając formularz oświadcza tym samym, iż akceptuje Regulamin Konkursu oraz wszystkie warunki uczestnictwa w Konkursie.
12. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za nieotrzymanie lub opóźnione otrzymanie od Uczestnika formularza z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności z przyczyn leżących po stronie administratora serwera.
13. W terminie 5–10 marca Organizatorzy konkursu będą się kontaktowali z wybranymi osobami (nagrodzonymi) poprzez serwis Instagram (zamieszczając komunikat o wygranej oraz prośbę o kontakt e-mailowy) pod nagrodzonym zdjęciem. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne problemy z odczytaniem wiadomości przez Użytkownika (np. brak dostępu do konta Instagram, przeoczenie komunikatu itp.). Brak kontaktu ze strony Użytkownika, którego zdjęcie zostało wyróżnione, do 12 marca uważa się za rezygnację z udziału w konkursie.

Zostaw komentarz

MENU: