Mobilny Tydzień 30

Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (30)

16 grudnia 2013

Święta coraz bliżej, ale w 30. przeglądzie Waszej cotygodniowej wrzuty świątecznych zdjęć jest jak na lekarstwo, toteż Joanna Lemańska miała nie lada orzech do zgryzienia ;) Tym sposobem najnowszy Mobilny Tydzień pozostaje pod znakiem śniegu i skutej lodem ziemi oraz pod znakiem.….. architektury i geometrii! Czyli tego co misscoolpics lubi najbardziej. Gratulacje dla wszystkich autorów zdjęć za świetne oko, wrażliwość na kompozycję i przede wszystkim za wytrwałość w robieniu zdjęć nawet w ekstremalnie zimnych warunkach pogodowych. Tak trzymać!

Jednocześnie przypominamy, że w styczniu przyszłego roku szykujemy wystawę zdjęć wyróżnionych w ciągu trzydziestu Mobilnych Tygodni. To znaczy, że w wystawę zostaną włączone zdjęcia także z obecnego przeglądu. Gratulujemy! Jeszcze w tym tygodniu opublikujemy listę wszystkich autorów prac, które znajdą się na styczniowej wystawie.

Dyskretny urok zimy / Discreet Charm Of Winter / Dariusz Sobiecki

Dyskretny urok zimy / Discreet Charm Of Winter / Dariusz Sobiecki

Autorom wszystkich zdjęć serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien.

Zostaw komentarz

MENU: