Mobilny tydzień – przegląd zdjęć tygodnia (28)

2 grudnia 2013

No i mamy grudzień. Lada dzień spadnie śnieg i znów będziemy mogli wyruszyć na fotograficzne łowy, uwieczniając na naszych telefonach komórkowych piękno polskiej zimy. Na razie dominują późnojesienne szarości, ale nawet w tym nieprzyjemnym okresie czasu i w słotnej pogodzie, udaje Wam się znaleźć motywację do fotografowania otaczającego Was świata. Brawo!

To już 28. Mobilny Tydzień. Tych, którzy jeszcze nie wiedzą, chcemy poinformować, że w styczniu przyszłego roku szykujemy wystawę zdjęć wyróżnionych w ciągu 30. Mobilnych Tygodni. To znaczy, że w wystawę zostaną włączone zdjęcia jeszcze z dwóch kolejnych poniedziałkowych przeglądów. Bierzcie więc telefony komórkowe w dłoń, fotografujcie i oznaczajcie zdjęcia tagiem #mobilnytydzien na Instagramie, lub wrzucajcie swoje zdjęcia do Flickrowej galerii Polska Fotografia Mobilna!

Ten przegląd przygotował dla Was Jakub Ziemba. Gratulujemy wyróżnionym!

komentarzy 5

 1. sollyth pisze:

  Michale i Wojtku! Kiedy byliście w Krakowie?? Czyżby ostatnio jakoś?

  • Łukaszu, to stare zdjęcie. Zrobiłem je dwa lata temu, gdy obwoziłem znajomego z Malezji po Polsce. Od tego czasu nie byłem w Krakowie, choć bardzo chciałbym.
   Znalazłem to zdjęcie w swoich archiwach, przeedytowałem i tyle, cała historia.

 2. fotoaktywna pisze:

  dziękuję! :)

  a pytanie z innej beczki – wysłałam mail, ale nie mam odpowiedzi. dotarł?:)

 3. pajchiwo pisze:

  ostatnio – kongres dydaktyki polonistycznej 20-23 XI :)
  bywam zresztą stosunkowo często – służbowo (bo naczalstwo urzęduje na lubelskiej) i prywatnie (bo rodzice mieszkają w hucie) :D

Zostaw komentarz

MENU: