Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (24)

4 listopada 2013

Z satysfakcją – ale i lekkim przerażeniem  ;-) – przychodzi stwierdzić, że coraz trudniej redaguje się kolejne przeglądy w ramach Mobilnego Tygodnia. Już w bardzo wstępnej fazie trzeba rezygnować z coraz większej ilości coraz lepszych zdjęć. Coraz większa jest też pokusa rozbudowywania galerii o kolejne znakomite obrazy – w tym tygodniu na przykład wspaniałą serię zanotował @sabekr , ale i inni autorzy nie chcieli ułatwiać nam pracy. Bardzo nas to cieszy, więc prosimy: w kolejnych tygodniach również nie miejcie dla nas litości!  :-)

Najnowszy przegląd, przygotowany przez Wojtka Papaja, zaczynamy od ubiegłotygodniowego leitmotivu – poruszającego wyobraźnię obrazu drogi (autorstwa @funkyspiona); ucieszywszy oczy jeszcze kilkoma urokliwymi pejzażami, przypomnimy sobie najważniejszą datę tego tygodnia – dzień Wszystkich Świętych, po czym przeniesiemy się do miejskiej dżungli. Wśród zdjęć miejskich znajdziemy – chyba po raz pierwszy w historii naszych przeglądów – owoc kooperacji dwojga twórców: fotografię wykonaną przez @asiafall i edytowaną przez @myby_one

Wszystkim Autorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej aktywności!

 

Road to nowhere, fot. Mati

Road to nowhere, fot. Mati

Przypominamy, że zdjęcia do cotygodniowego podsumowania wybieramy spośród tych dodanych do grupy Polska Fotografia Mobilna oraz wrzuconych na Instagram i opatrzonych tagiem #mobilnytydzien.

Zostaw komentarz

MENU: