Południowo-zachodnie Niemcy w obiektywie smartfona

23 października 2013

Francuska platforma społecznościowa Hejorama na zlecenie Deutsche Bahn i we współpracy z lokalnymi biurami informacji turystycznej, zaprosiła pięciu blogerów i dwoje fotografów na 10 dniową podróż po południowo-zachodnich Niemczech. Wśród zaproszonych gości była także Joanna Lemańska, członkini grupy Mobilni, która robiła zdjęcia m.in. iPhonem 4S i iPhone 5. Celem wyjazdu była promocja Badenii-Wirtembergii i poruszania się po regionie pociągami.

Joanna i jej koledzy zwiedziła Stuttgart, Freiburg, Heidelberg, Tubingen, Baden-Baden oraz malownicze niemieckie wioski i góry Schwarzwaldu, dokumentując całą podróż na swoim koncie Instagramowym.

Naszej koleżance z grupy bardzo serdecznie gratulujemy (i trochę też zazdrościmy wspaniałego urlopu). Ciekawe czy i w Polsce nastąpi taki moment, w którym biura informacji turystycznej czy też inne jednostki zajmujące się promocją regionów, otworzą oczy i podobnie jak ich koledzy z innych krajów zaczną organizować podobną formę promocji, nie bojąc się zaprosić do współpracy blogerów i fotografów mobilnych (pozdrowienia dla gminy Czerwonak, która ze swoim konkursem fotografii mobilnej wyróżniła się w skali ogólnopolskiej).


Strona przedsięwzięcia, zorganizowanego przez Hejoramę: http://www.bawubytrain.com/ .

Zaproszeni blogerzy i fotografowie: http://www.bawubytrain.com/About/

Tag na Instagramie: #BaWuByTrain

Zostaw komentarz

MENU: