Maciej Kijowski | Mobilni wybrali!

11 czerwca 2013

W ramach akcji Mobilni wybrali! przedstawiamy Państwu kolejnego fana aplikacji Instagram, założyciela lokalnej grupy Instagramers Szczecin – przed Państwem Maciej Kijowski, cyfrowy artysta i fotograf. Macieja znaleźliśmy w serwisie Instagram, spodobały nam się jego czarno-białe zdjęcia ulicy. Teraz krótko opowie o swojej pasji:

Maciej Kijowski

Maciej Kijowski: Fotografią mobilną zainteresowałem się gdzieś w okresie debiutu aplikacji Instagram, gdy poszukiwałem odskoczni od ilustracji, którą zajmuję się od kilku lat. Od samego początku fascynowała mnie fotografia uliczna. Ludzie, ich zwykłe czynności, niespodziewane zdarzenia.

Maciej Kijowski

Maciej Kijowski

Te na pozór zwyczajne tematy ukazane w odpowiedni sposób zyskiwały pewien magnetyzm, zaś czerń i biel nadawała tym obrazom jeszcze większej głębi.   Moje hobby wkrótce przerodziło się w coś więcej: projekt Instagryf, który następnie zmienił się w Instagramers Szczecin, grupę skupiającą miłośników aplikacji Instagram ze Szczecina i okolic, którą z powodzeniem prowadzę od kilku miesięcy.

Maciej Kijowski

Maciej Kijowski

Macieja możecie znaleźć tutaj:

Strona internetowa: http://www.snakeartworx.com/street-photography/

Instagram: http://instagram.com/snakeartworx

Zostaw komentarz

MENU: