Agata Jackowiak | Mobilni wybrali!

25 czerwca 2013

Akcja Mobilni wybrali! nabiera tempa. Praktycznie nie ma tygodnia, żebyśmy nie prezentowali wyjątkowych młodych fotografów mobilnych. W tym tygodniu chcemy Wam przedstawić Agatę Jackowiak, którą wielu z Was pewnie zna z Instagramu, gdzie występuje pod pseudonimem „ajkajk”.

Agata Jackowiak: W 2010 roku zdecydowałam się na kupno iPhone 3GS. Od tego był tylko krok do robienia wielu ciekawych zdjęć, w wielu jeszcze ciekawszych miejscach.

Agata Jackowiak

Po jakimś czasie kupno nowszego iPhone 4 oraz powstanie aplikacji Instagram sprawiło, że chciałam dzielić się moimi amatorskimi pracami z ludźmi z całego świata.  Fotografowanie smartfonem traktuję bardziej jak zabawę, ze względu na to, że telefon mam absolutnie zawsze przy sobie.

Agata Jackowiak

Uwielbiam minimalizm oraz filtry aplikacji VSCOcam. Inspirację czerpię od innych Instagramerów, których zdjęcia zapierają dech w piersiach.

Agata Jackowiak

Daję z siebie wszystko i uwielbiam kiedy ktoś docenia moje zdjęcia – ale to chyba coś normalnego. Ostatnio nawet udało mi się wskoczyć w grono Sugerowanych Użytkowników na Instagramie. Drugim osiągnięciem jest docenienie jednego z moich zdjęć przez Merek’a Davis’a – który owe zdjęcie umieścił w filmie promującym aplikację „Mextures” :)

Agata Jackowiak

Osiągam coraz więcej i nie zamierzam się poddać!

Agata Jackowiak

 

Agatę znajdziecie tu:

Instagram: http://instagram.com/ajkajk
Tumblr: http://panifotograf.tumblr.com/
Twitter: https://twitter.com/PaniFotograf
Blog: http://ajotka.blogspot.com/

Zostaw komentarz

MENU: