Gosia Radziszewska | Mobilni wybrali!

27 maja 2013

W ramach akcji „Mobilni wybrali!” prezentujemy na naszej stronie wybranych fotografów mobilnych, którzy dzielą z nami pasję i mają do zaprezentowania ciekawą galerię zdjęć. Być może niektórzy z nich są już znani w kręgach fotograficznych, a być może to dopiero my „wyłowiliśmy” ich z Sieci i zaprezentowaliśmy ich prace szerszej publiczności. Poprzez akcję „Mobilni wybrali!” chcemy pokazać jak duży potencjał tkwi w urządzeniach mobilnych i jak wiele można dzięki nim pokazać, jeśli patrzy się na świat sercem. Przed Państwem Gosia z Poznania, nasza pierwsza wybrana!

Gosię Radziszewską znaleźliśmy w serwisie Instagram. Zwróciliśmy uwagę na sposób, w jaki patrzy na miasto i jak bawi się kolorem. Zresztą o swojej fotografii opowie Wam sama.

 

Gosia Radziszewska I Mobilni wybrali-1

Gosia Radziszewska: Jestem z Poznania. Entuzjastką fotografii mobilnej stałam się zaledwie kilka miesięcy temu. Wtedy ktoś mi pokazał Instagram i Snapseed. Możliwość nakładania filtrów na otaczającą nas rzeczywistość wciągnęła mnie bez reszty. Zatem fotografuję i koloruję miasto, w którym mieszkam. Podbijam kontrast albo rozmywam kontury. Pokazuję miejsca na trasie praca-dom w nieco innym świetle.

Gosia Radziszewska I Mobilni wybrali-2

Wcześniej fotografowałam lustrzanką, ale to zawsze było większym przedsięwzięciem. Trzeba było specjalnie wybrać się na spacer z aparatem, najlepiej w jakieś konkretne i ciekawe miejsce, a to, co zachwycało mnie pomiędzy tymi wędrówkami, ginęło gdzieś wśród innych wspomnień. Smartphone zmienił ten stan rzeczy i chwała mu za to!

Gosia Radziszewska I Mobilni wybrali-3

Na co dzień jestem przykładną żoną i mamą Tymka. Jestem też blogerką kulinarną i na stronach Amku-Amku prezentuję moją inną pasję, którą jest dobre jedzenie.

Gosia Radziszewska I Mobilni wybrali-4

Gosię możecie znaleźć tutaj:
http://instagram.com/goh_amku
http://amku.blogspot.com/

Gosia Radziszewska I Mobilni wybrali-5

komentarzy 5

 1. Stah pisze:

  Bomba!!!

 2. milu pisze:

  świetne!

 3. pajchiwo pisze:

  soczysty kontrast rulz!
  a jakiego telefonu używasz?

 4. goh. pisze:

  @pajchiwo: htc one v :)

Zostaw komentarz

MENU: