Akcja „Mobilni wybrali!”

16 maja 2013

Rozpoczynamy akcję „Mobilni wybrali!”.

Przeglądając sieci społecznościowe, takie jak Instagram, Flickr, 500px i inne, poszukujemy polskich fotografów mobilnych. Chcemy na naszej stronie internetowej prezentować tych wybranych, którzy dzielą z nami fotograficzną pasję i mają do zaprezentowania ciekawą galerię zdjęć. Być może niektórzy z nich są już znani w kręgach fotograficznych, a być może to dopiero my „wyłowimy” ich z Sieci i zaprezentujemy ich prace szerszej publiczności.

Jednocześnie możecie sami przesyłać do nas swoje zgłoszenia wraz z linkiem do internetowej galerii zdjęć, prezentującej Wasze najciekawsze prace fotograficzne. W tym celu skorzystajcie z formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z wybranymi fotografami mailowo.

Zapraszamy także do galerii Flickr, gdzie założyliśmy grupę Polska fotografia mobilna, do której można dodać swoje zdjęcia wykonane urządzeniem mobilnym. Przeglądamy tę grupę na bieżąco, a najciekawsze zdjęcia będziemy prezentować na naszej stronie internetowej.

Dzięki akcji „Mobilni wybierają!” macie szansę na pokazanie swoich prac zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na promocję poprzez sieci społecznościowe i zaprzyjaźnione blogi. Warto skorzystać, to nic nie kosztuje!

 

MENU: